| Brand | NSK |
|---|---|
| Bearings Type | Angular Contact Ball Bearing |
| Second Country of Origin | England |
| Model | NSK 7014A5TRDULP4Y |
| Bore Diameter | 70 mm |
| Outside Diameter | 110 mm |
| Width | 20 mm |
| Country of Origin | United Kingdom |
Check the listing for details. NSK 7014A5TRDULP4Y Bearing. Width: 20 mm, Condition: New – Open box, Made in United Kingdom. Listed at 100.00 USD.