| Minimum Hard Drive Space | 4 GB |
|---|---|
| Minimum RAM | 4 GB |
| Minimum Processor Speed | 2.4 GHz |
| UPC | 0780420132214 |
| Brand | Nuance |
| Type | Medical & Dental |
| Format | DVD |
| Language | English |
| License Category | Retail |
| Model | NU-A709A-X00-4.0 |
| MPN | A709AX0040 |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 7 |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. Nuance Dragon Medical Practice Edition 4 4.0 Speech Recognition Software. Condition: Brand New. Listed at 1295.00 USD.