| Type | English |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Item Height | 7.5 in |
| Model | Nuance Dragon NaturallySpeaking |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Number of Devices | 1 |
| UPC | 0780420126893 |
| Brand | Nuance |
| Format | DVD |
| Language | English |
| License Category | Academic/Education |
| MPN | K609A-G1F-12.0 |
| For Operating Systems | Windows |
Check the listing for details. Nuance Dragon NaturallySpeaking 12.0 Premium - Full Version for Windows. Condition: Very Good. Listed at 39.95 USD. Up for sale is a Nuance Dragon NaturallySpeaking 12.0 Premium - Full Version for Windows. Includes everything shown in pictures.