| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 2 GB |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 10, Windows |
| Brand | Nuance |
| Type | Document Management |
| Format | CD |
| Unit Type | Unit |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 3 GB |
| Manufacturer Warranty | NONE |
| Model | Nuance Scansoft |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. Nuance Scansoft PDF Converter Professional 2 with Serial # Included!!!. Condition: Very Good. Listed at 18.99 USD.