| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Book Title | Nursing Care Plans: Guidelines for Individualizing Client Care A |
| MPN | Does not apply |
| Item Length | 11in |
| Item Height | 1.2in |
| Item Width | 8.5in |
| Author | Alice C. Murr |
| Publication Name | Nursing Care Plans : Guidelines for Individualizing Client Care Across the LifeSpan |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Publisher | Davis Company, F. A. |
| Publication Year | 2019 |
| Type | Textbook |
| Item Weight | 64.2 Oz |
| Number of Pages | 1040 Pages |
Check the listing for details. Nursing Care Plans: Guidelines for Individualizing Client Care Across the - GOOD. Condition: Good. Listed at 31.51 USD. Nursing Care Plans: Guidelines for Individualizing Client Care Across the - GOOD Product Id:0803660863 Condition:USED_GOOD Notes:Item in good condition. Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc...