| Brand | YORK |
|---|---|
| Size | 7.25" |
| Color | Red |
| Number in Pack | 1 |
| Model | YORK |
| Style | Vintage/Retro |
| Material | Aluminum, Stainless Steel, Metal, Plastic |
| Item Length | Less Than 10 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | Less Than 10 in |
| Item Weight | 6.7 ozs. |
| UPC | 0027097000010 |
Check the listing for details. Nut Sheller -The Texan "York" Nut Sheller/Cracker. Color: Red, Condition: Open box. Listed at 15.95 USD.