| Occasion | Christmas |
|---|---|
| Pattern | Colorful |
| Size | Small |
| Material | Wood, Ceramic |
| Item Length | 2" |
| Brand | Unbranded |
| Item Height | 4" |
| Theme | Nutcracker |
| Features | Two Nutcrackers |
| Unit Quantity | 2 |
| Number of Items | 2 |
| Item Weight | 10 Oz |
| Item Width | 2" |
Check the listing for details. Nutcracker Ornaments Mini 4"x2" And The Nutcracker King Ceramic Candy Container. Condition: Used. Listed at 12.00 USD. Its a miniature nutcracker 4" tall 2" wide. Only moving part is mouth.