| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | None |
| Type | Wooden Nutcracker Doll |
| MPN | C65LVI8D9643b218216b8a |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Pattern | Wooden Nutcracker Doll |
| Size | 29.5X6.5cm |
| Item Height | 6.50 |
| Item Length | 29.50cm |
| Item Weight | 350.00 |
| Item Width | 6.50cm |
| Unit Type | Wooden Nutcracker Doll |
| Feature | Decorative Nutcracker Figurine |
| Feature2 | Reusable |
Check the listing for details. Nutcracker Puppet Ornament Wooden Walnut Shape Desktop Decor. Color: Red, Condition: New, Made in China. Listed at 38.23 USD. Painted walnut soldier design, delicate and lifelike, lovely and decorative. - Reusable, festive and decorative, not easy to deform. Wood Nutcracker Decoration 38cm/14.93in Santa Claus Wooden Nutcracker Puppet.