| Brand | None |
|---|---|
| Type | Wooden Nutcracker Doll |
| MPN | BSFZK7PEE796442c0e8c4b1f |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Pattern | Wooden Nutcracker Doll |
| Size | 29.5X6.5cm |
| Item Height | 6.50 |
| Item Length | 29.50cm |
| Item Weight | 350.00 |
| Item Width | 6.50cm |
| Country of Origin | China |
| Unit Type | Wooden Nutcracker Doll |
| Feature | handmade nutcracker figures |
| Feature2 | Reusable |
Check the listing for details. Nutcracker Puppet Ornament Wooden Walnut Shape Desktop Decor. Color: Red, Condition: New, Made in China. Listed at 40.64 USD. 6 Pcs Nutcracker Decoration Hanging Nutcrackers Craft Centerpiece. Nutcracker Soldier Bear Christmas Tabletop Centerpieces Desktop Decoration. - A nice decor for your desktop, cabinet and so on. | Health & Beauty |.