| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | None |
| Type | Wooden Nutcracker Doll |
| MPN | ILUZEXEMB1BW964362e308adf0 |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Pattern | Wooden Nutcracker Doll |
| Size | 29.5X6.5cm |
| Item Height | 6.50 |
| Item Length | 29.50cm |
| Item Weight | 350.00 |
| Item Width | 6.50cm |
| Unit Type | Wooden Nutcracker Doll |
| Feature | christmas party table decoration |
| Feature2 | Reusable |
Check the listing for details. Nutcracker Puppet Ornament Wooden Walnut Shape Desktop Decor. Color: Red, Condition: New, Made in China. Listed at 40.38 USD. Reusable, festive and decorative, not easy to deform. Nutcracker Puppets Christmas Wooden Soldiers Halloween Collection. Halloween Nutcracker Table Decoration Christmas Wood Nutcrackers. 10 Pcs Nutcracker Accessories Charms for Bracelets Jewelry Making.