| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Installation | Countertop |
| Door Style | Single Door |
| EC Range | A+++ - G |
| Color | Black |
| MPN | PKCWC150 |
| Smart Home Compatibility | Amazon Alexa |
| Brand | NutriChef |
| Type | Compressor |
| Capacity | 15 bottles |
| Energy Star | 5 Stars |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| Item Height | 27 in |
| Model | PKCWC150 |
| Bottle Capacity | 15 |
| Number of Doors | 1 |
| Features | Adjustable Thermostat |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 13.6 in |
| OptiID | 45355 |
| Operating Sound Rating | 25 dB |
Check the listing for details. NutriChef 15 Bottle compressor Wine Chilling Refrigerator Cellar. PKCWC150. Color: Black, Condition: New. Listed at 263.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.