| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Features | Dishwasher Safe |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| MPN | NC2TRBL |
| Item Width | 11.0 in |
| Unit Type | Unit |
| Item Length | 15.7 in |
| Item Height | 1.1 in |
| Heat Resistance | 446° Fahrenheit |
| Material | Engineered Carbon Steel Metal Alloy |
| Model | NC2TRBL |
| Shape | Rectangle |
| Item Weight | 3.6 lbs. |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Unit Quantity | 1 |
| Brand | Nutrichef |
| Color | Black |
| Type | Baking Tray |
Check the listing for details. NutriChef 2-Pc. Nonstick Cookie Sheet Baking Pan - Professional Quality. Color: Black, Condition: New. Listed at 28.79 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.