| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Features | Stain-Resistant |
| Item Width | 15.8 in |
| Item Length | 21.9 in |
| Item Height | 1 in |
| Material | Engineered Carbon Steel Metal Alloy |
| UPC | 842893132587 |
| Shape | Rectangle |
| Item Weight | 7.47 lbs. |
| Type of Oven | Electric |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Brand | Nutrichef |
| Type | Bake Pans |
Check the listing for details. NutriChef 2Pc Professional Home Kitchen Bake Pans Non-Stick Coated layer Surface. Condition: New. Listed at 43.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.