| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Shape | Square |
| Color | Black |
| Type of Oven | Electric |
| MPN | BKNCBK6BKMUFP |
| Material | Carbon Steel |
| Item Length | 15.4 in |
| Brand | NutriChef |
| Type | Muffin Pan |
| Unit Type | Unit |
| Heat Resistance | 446° Fahrenheit |
| Care Instructions | Hand Wash Only |
| Item Height | 1.57 in |
| Model | BKNCBK6BKMUFP |
| Features | Dishwasher Safe,Non-Stick,PFOA, PFOS, PTFE Free,Scratch Resistant |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Item Width | 11.0 in |
| OptiID | 45355 |
| Item Weight | 1.8 lbs |
Check the listing for details. Nutrichef Bakeware Square Baking Pan Used for NutriChef for NCBK6BK (Black). Color: Black, Condition: New. Listed at 25.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.