| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Installation | Freestanding |
| Door Style | Single Door |
| EC Range | A+++ - D |
| Color | Black, Silver |
| MPN | PKCWCDS248 |
| Material | HIPS (Inner), Lacquered Iron (Shell) |
| Smart Home Compatibility | Amazon Alexa |
| Brand | NutriChef |
| Type | Dual Zone |
| Capacity | 75.4 Liters |
| Energy Star | 4 Stars |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 39.76 in |
| Model | PKCWCDS248 |
| Bottle Capacity | 24 |
| Number of Doors | 1 |
| Cable Length | 6.6 ft. |
| Features | Adjustable Thermostat |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 11.61 in |
| OptiID | 45355 |
| Operating Sound Rating | 26 dB |
Check the listing for details. NutriChef Wine Chilling Refrigerator Cellar - Dual-Zone, Digital (24 Bottle). Color: Black, Silver, Condition: New. Listed at 456.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.