| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| MPN | Does not apply |
| Item Length | 9in |
| Item Height | 0.7in |
| Item Width | 6in |
| Author | William J. Walsh |
| Publication Name | Nutrient Power : Heal Your Biochemistry and Heal Your Brain |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Publisher | Skyhorse Publishing Company, Incorporated |
| Publication Year | 2014 |
| Type | Textbook |
| Item Weight | 9.9 Oz |
| Number of Pages | 224 Pages |
Check the listing for details. Nutrient Power: Heal Your Biochemistry and Heal Your Brain - Paperback - GOOD. Condition: Good. Listed at 8.22 USD. Nutrient Power: Heal Your Biochemistry and Heal Your Brain - Paperback - GOOD Product Id:1626361282 Condition:USED_GOOD Notes:Item in good condition and has highlighting/writing on text. Used texts may not contain supplemental items such as CDs, info-trac etc...