| Model | A-1500W-Capacity 1kg |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Size | : 42*25.5*48 cm |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| weights | 10-14kg |
| Depth | : 20 CM |
| Brand | Unbranded |
| Type | Frying tools |
| Drum diameter | : 21 CM |
| Power | : 1500 W |
| Heating method | : electric heating |
Check the listing for details. Nuts Grain Soybean Beans Roaster Electric Coffee Beans Roasting Baking. Condition: New. Listed at 381.81 USD. Nut Roasting Baking Machine. Depth: 20 CM.