| Power Source | Electric |
|---|---|
| EC Range | A - G |
| Color | Black |
| MPN | 20356 |
| Material | Metal |
| Cooking Method | Bake |
| Item Depth | 1.5" |
| Brand | NuWave Pro Plus |
| Type | Replacement Part |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A |
| Capacity | 12 L |
| Manufacturer Warranty | na |
| Model | Nuwave Pro Infrared 20356 |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Drip Pan |
| Item Width | 13 in |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. Nuwave Pro Infrared Model 20356 Oven 13" Drip Pan Replacement Part. Color: Black, Condition: Used. Listed at 10.33 USD. Nuwave Pro Infrared Model 20356 Oven 13" Drip Pan Replacement Part