| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Diameter | 13 in |
| MPN | 20321, 20322, 20323, 20324, 20325, 20326, 20327, 20328, 20329, and More |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 3 in |
| Cooking Method | Air Fry |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Model | NuWave Pro 20322 |
| Features | Drip Tray |
| Components Included | Base, Drip Tray, 10” Baking Pan |
| Number of Items | 3 |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven 20322 Replacement Parts Bottom Base/Drip Tray. Color: Black, Condition: Used. Listed at 10.00 USD.