| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Power Source | None |
| Bundle Description | Bottom Base Pan, Drip Tray, & 10" Pan |
| Color | Black |
| Custom Bundle | Yes |
| Item Diameter | 16 in |
| MPN | 20328 |
| Material | Metal |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | None |
| Model | 20328 |
| Features | Drip Tray, Base, 10" Deep Pan |
| Unit Quantity | 3 |
| Components Included | Base, drip pan |
| Number of Items | 3 |
Check the listing for details. Nuwave Pro Infrared Oven 20328 Replacement Bottom Base Pan, Drip Tray, & 10" Pan. Color: Black, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 29.99 USD. Fast Shipping! Ships within One Business Day. Over 99% Positive Feedback. If you have any issues communicate it with me and we will make it right.