| Custom Bundle | No |
|---|---|
| Color | Gray |
| Item Diameter | 11 in |
| Material | Silicone |
| Item Depth | 1/2 in |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Energy Star | Compliant |
| Manufacturer Warranty | None |
| Model | Silicone Pizza Liner |
| Components Included | Liner |
| Item Width | 11 in |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven Silicone Pizza Liner 22105 Replacement Part. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 10.99 USD.