| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Bundle Description | 2 adjustable racks |
| Custom Bundle | Yes |
| Color | Silver |
| MPN | 20602 |
| Material | Metal |
| Cooking Method | Conventional |
| Brand | NuWave |
| Type | Grill Rack |
| Item Height | 5 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Nuwave Pro Plus 20602 |
| Features | Adjustable Racks |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Components Included | 1-inch/3-inch rack |
| Number of Items | 2 |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. Nuwave Pro Plus Infrared Oven 20602 Replacement Racks Geills Base Pans Set. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 21.00 USD. Nuwave Pro Plus Infrared Oven 20602 Replacement Racks Geills Base Pans Set.