| Compatible Brand | Any |
|---|---|
| Brand | NVO Components |
| Clamp Diameter | 31.8 mm |
| Color | Black/Silver |
| Stem Type | Threadless |
| Compatible Bike Type | Mountain Bike, Road Bike |
| Material | Aluminum |
| Steerer Tube Diameter | 1 1/8 in |
| Item Width | 100 mm |
| Part Type | Stem |
Check the listing for details. NVO Components Stem 1 1/8" 100mm Clamp 31.8mm. Color: Black/Silver, Condition: Used. Listed at 24.99 USD. NVO Components Stem 1 1/8" 100mm Clamp 31.8mm.