| Included Components | 500Pcs 1/2" Open Serrated Strapping Seals |
|---|---|
| Brand | NVOYAJUAN |
| Size | Serrated 1/2" |
| Part Number | Serrated 1206 |
| Style | Full Box |
| Number Of Boxes | 1 |
| Model Number | Serrated 1/2" |
| Material | Steel |
| Package Dimensions LxWxH | 7.8x5.71x4.29 Inches |
| Weight | 4.21 Pounds |
Check the listing for details. NVOYAJUAN Packaging Strapping Open Serrated Seals for 1/2 Strap Width Polyest.... Condition: New. Listed at 95.45 USD. These polyester strapping seals are designed for use with a polyester strapping sealer and tensioner, or paired with a 3-in-1 combination strapping tool and polyester strapping bands. They're compatible with polyester strapping sealers, tensioners, or 3-in-1 combination tools.