| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Shape | Pie Server |
| Color | Multicolor |
| Item Diameter | 10.25" L, 2.75 |
| Material | Decaled stoneware |
| Set Includes | Pie Server |
| Item Length | 10.25" L |
| Item Depth | 10.25" L, 2.75" W |
| Brand | Anthropologie |
| Type | Decaled Stoneware Pie Server |
| Item Height | 10.25" L, 2.75" W |
| Model | Anthropologie Cheery Aleena |
| Finish | Decaled Stoneware |
| Surface Coating | Decaled stoneware |
| Item Width | 10.25" L, 2.75" W |
Check the listing for details. NWT Anthropologie Bright and Cheery Aleena Pie Server. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 24.99 USD. NIB Anthropologie Aleena Pie Server This beautiful pie server is bright and cheery. Adds wonders to your kitchen items. Decaled stonewareDishwasher and microwave safeImported Dimensions:10.25" L, 2.75" W