| Bag Width | 10 in |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Closure | Zip |
| Handle/Strap Color | Brown |
| Occasion | Backpack, Casual |
| Size | Medium |
| Hardware Color | Gold |
| Bag Depth | 5 in |
| Accents | Zipper, Strap Accent |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Women |
| Exterior Color | Brown |
| Style | Backpack |
| Features | Adjustable Strap |
| Finish | Coated |
| Handmade | No |
| Pattern | Logo |
| Character | Michael |
| Bag Height | 12 in |
| Handle Style | Top Handle |
| Lining Material | Fabric |
| Exterior Material | Leather |
| Brand | Michael Kors |
| Hardware Material | Gold-Plated |
| Model | michael kors rhea |
| Lining Color | Beige |
| Theme | Designer |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Michael Kors Rhea |
Check the listing for details. NWT Michael Kors Rhea Backpack- Medium Size- Brown. Condition: New with tags. Listed at 115.00 USD.