| Color | Blue |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 176 |
| Item Length | 2.5" |
| Brand | InterDesign |
| Type | Extending Arm |
| Item Height | 2.0" |
| Manufacturer | INTERDESIGN |
| Model | 176 |
| Frame Material | Plastic |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 2.0" |
| Item Weight | 0.10 |
| Engraved | No |
| UPC | 081492176503 |
Check the listing for details. (NWT) Set of 2 InterDesign #176 BLUE Plastic Lever Power Lock Suction Hooks. Color: Blue, Condition: New. Listed at 9.99 USD.