| Country of Origin | China |
|---|---|
| Pattern | Butterfly Strawberry |
| Shape | Rectangle |
| Occasion | All Occasions |
| Custom Bundle | No |
| Color | Multicolor |
| Material | Ceramic |
| Item Length | 7 in |
| Brand | The Spring Collection |
| Type | Butter Dish |
| Item Height | 3.5 in |
| Style | Butterfly Strawberry |
| Theme | Nature |
| Unit Quantity | 1 |
| Finish | Shiny |
| Item Width | 3.5 in |
| UPC | 026602189202 |
Check the listing for details. NWT The Spring Collection Ceramic Handpainted Butter Dish Strawberry Buttterfly. Color: Multicolor, Condition: New, Made in China. Listed at 26.99 USD. See photos and item specifics for more details.