| Item Width | Less Than 10 in |
|---|---|
| Installation | Freestanding |
| Number of Doors | 1 |
| Item Height | Less Than 25 in |
| Number of Freezer Compartments | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Number of Drawers | 1 |
| Model | CRA-6L-A |
| Operating Sound Rating | Less Than 25 dB |
| Door Style | Single Door |
| Finish | Gloss |
| Brand | Nxone |
| Color | Black |
| Capacity | 1-5 ft³ |
| Number of Shelves | 1 |
| Type | Table Top/Mini Fridge |
Check the listing for details. Nxone CRA-6L-A Mini fridge cooler Tested and working. Color: Black, Condition: Used. Listed at 30.00 USD. NXone mini fridge cooler comes with AC cable, tested and working