| QTY | 50 |
|---|---|
| Tensile Strength | 40 lb |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Item Length | 3.54in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Cable Ties |
| Number in Pack | 100 |
| 物品状况 | 全新: A brand-new,unused,unopened,undamaged item in its original pa |
| Features | Adjustable, Heavy Duty, Self-Locking, UV Resistant |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Finish | Natural |
| Item Width | 0.78 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Nylon Universal Cable Tie Buckle,Heavy Duty Self-Locking Zip Ties Holder. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 10.99 USD. 50 / 100 pcs – Nylon Universal Cable Tie Buckles. Universal Fit: Suitable for most car bumpers, trunks, engine covers, and underbody panels – a must-have for daily car maintenance. Material: High-strength Nylon.