| Color | Multicolor |
|---|---|
| Material | Microfiber |
| MPN | 5543 |
| Item Length | Approx. 15 in |
| Suitable For | Spin Mop |
| California Prop 65 Warning | None |
| Brand | O-Cedar |
| Type | Mop Head Refill |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | NA |
| Number in Pack | 2 |
| Item Height | Approx. 2 in |
| Model | O-Cedar Easy Wring Rinse |
| Theme | Cleaning |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | Approx. 10 oz |
| Item Width | Approx. 15 in |
| UPC | 810020413038 |
Check the listing for details. O-Cedar Easy Wring Rinse Clean Spin 2-Tank System Mop Head Replacement. Color: Multicolor, Condition: Open box, Made in China. Listed at 9.99 USD. Compatibility: Easy Wring Rinse Clean Spin 2-Tank System. Condition: Open box, not used. The mop head itself has not been used.