| Color | natural cotton |
|---|---|
| Material | Cotton |
| MPN | Unknown |
| Item Length | 12" |
| Suitable For | Twist ‘N Mop |
| Brand | O-Cedar |
| Type | medium cotton mophead |
| Unit Type | Unit |
| Number in Pack | 1 |
| Model | 238 |
| Theme | Mopping |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | United States |
| Item Weight | 8oz |
| Item Width | 6" |
| UPC | 041785002438 |
Check the listing for details. O-Cedar Medium Cotton Mophead Refill #238 New Old Stock 1997 Vintage HTF. Color: natural cotton, Condition: New, Made in United States. Listed at 14.99 USD. 1997 New-Sealed, HTF! O-Cedar medium cotton mop head lightweight for easy mopping.( Fits o' cedar mopstick number #235) Please see all photos for condition, thanks for looking!