| Color | Multicolor |
|---|---|
| Material | Microfiber |
| Item Length | Approx. 15 in |
| Suitable For | Spin Mop |
| California Prop 65 Warning | None |
| Brand | O-Cedar |
| Type | Mop Head Refill |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | NA |
| Number in Pack | 2 |
| Item Height | Approx. 2 in |
| Model | O-Cedar Easy Wring Rinse |
| Theme | Cleaning |
| Features | Reusable, Washable, Replacement Head, Easy to Install |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | Approx. 10 oz |
| Item Width | Approx. 15 in |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 810020413038 |
Check the listing for details. O-Cedar RinseClean Spin Mop Refill 2 Pack Replacement Heads EasyWring 2 Tank. Color: Multicolor, Condition: New, Made in United States. Listed at 18.99 USD. Compatible With: EasyWring RinseClean 2-Tank system. Product: RinseClean Spin Mop Refill.