| Shape | Round |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Red |
| MPN | WM-6SCN |
| Item Depth | 6 in |
| Brand | Smart Planet |
| Type | Standard Waffle Maker |
| Capacity | 3 |
| Item Height | 6 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | wm6s |
| Features | Non-Stick |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Peanuts Charlie Brown Snoopy Red Waffle Maker Smart Planet Tested Working. Color: Red, Condition: Used, Made in China. Listed at 22.10 USD. Makes 3 individual mini waffles. Snoopy, Doghouse, and Charlie Brown.