| Number of Mic Inputs | 6 |
|---|---|
| Number of Phono Inputs | 2 |
| Input/Output Ports | Analog RCA/Coaxial In, Analog RCA/Coaxial Out, Analog XLR In |
| Number of Line Inputs | 6 |
| Item Depth | 9 3/4" |
| Number of Buses | 2 |
| Suitable For | Front of House (FOH), Recording & Live Sound, Stage/Live Sound |
| Brand | Peavey |
| Form Factor | Console/Tabletop |
| Type | Mixing Console |
| Number of Channels | 6 |
| Item Height | 2 3/4" |
| Model | RQ200 |
| Features | Powered |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 13 3/4" |
Check the listing for details. Peavey RQ200 Reference Quality Six Channel Mini Mixer - works. Condition: Used, Made in China. Listed at 49.99 USD. Preowned and working condition the charger was misplaced this auction does not come with charger please note that this is for console only