| Title | Peco NB-56F Inspection Pit |
|---|---|
| Item Height | 25mm |
| Item Width | 130mm |
| Item Weight | 0.8 ouncesg |
| Age Level | 16 years and up |
| Brand | Peco |
| Gauge | No |
| Item Length | 250mm |
| Scale | 1::160 |
| Type | Toys & Games |
| MPN | NB56F |
| UPC | 5050881027516 |
Check the listing for details. Peco NB-56F Inspection Pit. Condition: New. Listed at 32.53 USD. Title: Peco NB-56F Inspection Pit. Inspection Pit, concrete type. Modular design makes it easy to assemble inspection pits of any length. You can even model the train-length pits seen at modern traction depots by joining several kits.