| Title | Peco OOT30 Tracksetta Oo Guage 30" |
|---|---|
| Language | English |
| Item Height | 5mm |
| Item Width | 76mm |
| Item Weight | 52g |
| Age Level | 3 years and up |
| Brand | Peco |
| Color | Multi-colored |
| Item Length | 228mm |
| Material | Peco |
| Scale | HO |
| Type | Track Construction |
| MPN | OOT30 |
| UPC | 5050881141700 |
Check the listing for details. Peco OOT30 Tracksetta Oo Guage 30". Color: Multi-colored, Condition: New. Listed at 30.14 USD. MPN: OOT30. Material: Peco. Item Weight: 52g. Scale: HO. Item Height: 5mm. Item Length: 228mm.