| Title | Peco SL-U8382 HO Code 83 #6 Double Slip Turnout Unifrog |
|---|---|
| Item Height | 6mm |
| Item Width | 38mm |
| Item Weight | 8 ouncesg |
| Age Level | 14 years and up |
| Item Length | 254mm |
| Material | Níquel |
| UPC | 5050881034026 |
| Brand | PECO |
| Power Type | DC |
| Track Form | Crossing |
| Type | Track |
| Rail System | Two-Rail System |
| Color | Silver |
| MPN | 552-SLU8363 |
| Control System | Analog |
| Gauge | HO |
Check the listing for details. Peco SL-U8382 HO Code 83 #6 Double Slip Turnout Unifrog. Color: Silver, Condition: New. Listed at 197.13 USD. Material: Níquel. Item Weight: 8 ouncesg. Item Height: 6mm. Item Length: 254mm. Further Details.