| Brand | pedegg power ball |
|---|---|
| Type | calluses remover |
| Control Style | Switch |
| Item Height | 6.5 in |
| Color | Purple |
| MPN | 39.00 |
| Item Length | 3 in |
| Item Width | 3 in |
| Item Weight | 5 oz |
Check the listing for details. Pedegg power ball rechargeable calluses remover (Pink). Color: Purple, Condition: New. Listed at 15.95 USD. 1 INATALLED ROLL.