| Main Purpose | Appetite Support |
|---|---|
| Expiration Date | 06/2028 |
| Ingredients | Agave Syrup, Acacia Fiber, Fenugreek, Turmeric, Vitamin C, B12 |
| Dosage | 5 ml per serving |
| Flavor | Raspberry |
| California Prop 65 Warning | No |
| Active Ingredients | Vitamin C, Vitamin B12, Fenugreek, Turmeric |
| Brand | PEDIAKID |
| When to Take | After Meal |
| Type | Dietary Supplement |
| Department | Youth |
| Unit Type | fl oz |
| Volume | 125 ml |
| Formulation | Syrup |
| Type of Diet | Gluten Free |
| Features | Natural Ingredients, Gluten-Free, No Artificial Colors |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | France |
| Item Weight | 7 oz |
Check the listing for details. PEDIAKID A-Petit Kids Appetite Support Syrup 125ml Raspberry. Condition: New, Made in France. Listed at 32.99 USD. PEDIAKID A-Petit Kids Appetite Syrup – 125ml (Raspberry Flavor). 1 x PEDIAKID A-Petit Syrup 125ml. Formulated with natural ingredients including plant extracts and vitamins. • Raspberry flavor – easy for kids to take.