| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Not Available |
| Material | Metal, PP |
| Size | 48" x 24" x 1" (L x W x Thickness) |
| MPN | HCST09038 |
| Color | Black + Orange |
| Item Width | 24 in |
| Item Length | 48 in |
| Item Height | 1 in |
| Set Includes | 3 x Pegboards, 3 x Large Bins, 6 x Small Bins, 1 x 30-Hole Rack, |
| Weight | 13 lbs |
| Assembly Required | No |
| Firmness | Extra Firm |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| UPC | 7429376709936 |
Check the listing for details. Pegboard Wall Organizer 9-Bin Parts Rack Organizer w/ Hammer Racks Tool Holders. Color: Black + Orange, Condition: New. Listed at 54.99 USD. Color: Black + Orange Material: Metal, PP Overall Dimension: 48" x 24" x 1" (L x W x Thickness) Inner Size of Small Bin: 4.5" x 3" x 2" (L x W x H) Inner Size of Large Bin: 9" x 3.