| Brand | Pelco |
|---|---|
| Type | PTZ |
| Power Source | Wall Plug-In |
| Voltage | 12 V |
| Model | PELCO KBD300A |
| Connectivity | Wired |
| Features | Zoom |
| MPN | KBD300A |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. PELCO KBD300A JOYSTICK PTZ KEYBOARD CONTROLLER PN TILT ZOOM - UNTESTED. Condition: Used, Made in United States. Listed at 182.94 USD. THE BOXES WILL BE IN PERFECT CONDITION, YOUR ITEM INSIDE WILL ALSO BE BUBBLED WRAPPED TO THE MOST EFFECTIVE WAY TO PROTECT THE ITEM(S).