| Title | Pelikan 237284 Quick Open Portfolio Folder A3 Red A3 rot |
|---|---|
| Release Date | 02/17/2020 |
| Brand | Pelikan |
| Item Weight | 160g |
| Item Width | 315mm |
| Item Height | 13mm |
| Type | Scissors |
| Size | rot |
| Color | A3 |
| Material | Cardboard |
| Style | Modern |
| Number of Items | 1 |
| Dimensions | 43.5 x 31.5 x 1.3 cm; 160 Grams |
| Paper Size | A3 |
| Item Length | 435mm |
| Tab Cut | Straight Cut |
| Tab Position | Side |
| MPN | 237284 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4012700237286 |
Check the listing for details. Pelikan 237284 Quick Open Portfolio Folder A3 Red A3 rot. Color: A3, Condition: New, Made in UK. Listed at 20.67 USD. MPN: 237284. Size: rot. Color: A3. Paper Size: A3. Tab Position: Side. Allows for quick one-hand filling. Colour: red, 1 piece. Further Details.