| Title | Pelikan 237635 Quick Open Portfolio Folder A3 Blue A3 blau |
|---|---|
| Release Date | 02/17/2020 |
| Item Height | 13mm |
| Item Width | 317mm |
| Item Weight | 128g |
| Brand | Pelikan |
| Color | A3 |
| Item Length | 435mm |
| Material | Cardboard |
| Style | |
| Type | Drawing Pads & Books |
| Dimensions | 43.5 x 31.7 x 1.3 cm; 128 Grams |
| Paper Size | a3 |
| Size | blau |
| MPN | 58727214 |
| Tab Cut | Straight Cut |
| Tab Position | Side |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4012700237637 |
Check the listing for details. Pelikan 237635 Quick Open Portfolio Folder A3 Blue A3 blau. Color: A3, Condition: New, Made in UK. Listed at 20.53 USD. Size: blau. Color: A3. Paper Size: a3. Tab Position: Side. Allows for quick one-hand filling. Colour: blue, 1 piece. With elastic strap for secure closure. Item Length: 435mm.