| Brand | Pella |
|---|---|
| Suitable For | Sliding Patio Door |
| Type | Sliding Door Hardware |
| Color | White |
| Item Height | 9.937 in |
| Finish | Matte |
| Item Length | 9.937 in |
| Number in Pack | 1 |
| Item Weight | 24.8 oz |
| MPN | 0F410001 |
Check the listing for details. Pella PCS Interior Handle Sliding Patio Doors OX Right Hand White. Color: White, Condition: New. Listed at 507.94 USD. We are an Authorized Distributor for Andersen, Larson, Marvin, Pella, GU Ferco, Hoppe, Emtek, Roto, Milgard, Peachtree, Weathershield, and many more. This handle is used on Pella doors manufactured from 1991 to August 1997.