| Brand | Peltier |
|---|---|
| Type | Single Zone |
| Installation | Freestanding |
| Color | Silver |
| Item Height | Less Than 50 in |
| Model | GF200 |
| Power | 1500 W |
| Item Width | Less Than 10 in |
| UPC | 780352310612 |
Check the listing for details. Peltier Sharper Image Wine Bottle Cooler NEW. Color: Silver, Condition: New. Listed at 19.99 USD.