| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2885181 |
| MPN | PR-4753-2885181 |
| Color | Multi-Color |
| Type | Faux Florals / Plants |
| Style | Traditional |
| Item Height | 14" |
| Item Width | 8" |
| Item Length | 4" |
| Category | Faux Florals / Plants |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row 14-inch High Real Preserved Mixed Bouquets in Medium |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Faux Florals / Plants |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 14-inch High Real Preserved Mixed Bouquets in Medium |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508728004 |
Check the listing for details. Pemberly Row 14-inch High Real Preserved Mixed Bouquets in Medium Size. Color: Multi-Color, Condition: New. Listed at 34.97 USD. Its variety of preserved blooms lends depth and elegance to your decor, perfect as a gift or in any décor setting. Preserved natural flowers for long-lasting beauty. Maintenance-free floral elegance.