| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2225189 |
| MPN | PR-4753-2225189 |
| Color | White |
| Type | Pub Tables |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 34" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 24" |
| Category | Pub Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row 24" Adjustable Height Wood Bar Table in White/Chrome |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 24" Adjustable Height Wood Bar Table in White/Chrome |
| Installation | Yes |
| UPC | 195493185959 |
Check the listing for details. Pemberly Row 24" Adjustable Height Wood Bar Table in White/Chrome. Color: White, Condition: New. Listed at 121.47 USD. Create the perfect spot for a nightcap with the sleek style of this contemporary round bar table with adjustable height to suit any space. Material: Wood. Adjustable Height. Finish: White.