| Material | Stone |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1530816 |
| MPN | PR-4753-1530816 |
| Color | White |
| Type | Pub Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 41" |
| Item Width | 28" |
| Item Length | 28" |
| Category | Pub Tables |
| Upholstery Fabric | Stone |
| Set Includes | Pemberly Row 28" Round Modern Artificial Marble Bar Table in Whit |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Stone |
| Firmness | Stone |
| Frame Material | Stone |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 28" Round Modern Artificial Marble Bar Table in Whit |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508597822 |
Check the listing for details. Pemberly Row 28" Round Modern Artificial Marble Bar Table in White. Color: White, Condition: New. Listed at 619.16 USD. Let modern inspiration flow while gathered around the 28" Round Artificial Marble Bar Table. Its round tabletop is crafted with artificial marble and features a beveled edge. Includes non-marking felt pad to protect flooring.