| Material | Solid Acacia wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-3109577 |
| MPN | PR-4753-3109577 |
| Color | Gray |
| Type | Pub Sets |
| Item Height | 41" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 24" |
| Category | Pub Sets |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Solid Acacia wood |
| Set Includes | Pemberly Row 3 Piece Solid Acacia Wood Standard Bar Set in Gray |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Solid Acacia wood |
| Firmness | Solid Acacia wood |
| Frame Material | Solid Acacia wood |
| Department | Pub Sets |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 3 Piece Solid Acacia Wood Standard Bar Set in Gray |
| Installation | Yes |
| UPC | 826176193816 |
Check the listing for details. Pemberly Row 3 Piece Solid Acacia Wood Standard Bar Set in Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 305.48 USD. Room Type : Garden and terrace. Convenient Footrest: With footrests included, you can relax with your drinks and snacks, boosting the chill vibe of your outdoor setup. Comfortable Seating: Cushions are designed for your comfort, making sure you can just chill out during long outdoor hangs.